tiimi

Saman katon alla Nummelassa toimii tuotanto, tehdaskunnostus, suunnittelu, myynti, huollon ohjaus sekä oma huoltotiimi.
Kapasityn tiimi.

me olemme kapasity

Myynti

Peik Kauppi
Peik Kauppi
Vuokraus ja myynti
peik.kauppi@kapasity.fi
044 – 500 7345
Iiro Kankaansyrjä
Iiro Kankaansyrjä
Toimitusjohtaja, Vuokraus ja myynti
iiro.kankaansyrja@kapasity.fi
040 – 741 2223
Arto Rapo
Arto Rapo
Vuokraus ja myynti
arto.rapo@kapasity.fi
044 – 717 0294
Jussi Laakkonen
Jussi Laakkonen
Vuokraus ja myynti
jussi.laakkonen@kapasity.fi
040 – 744 7255
Pekka Kankaansyrjä
Pekka Kankaansyrjä
Vuokraus ja myynti
pekka.kankaansyrja@kapasity.fi
0400 – 409 374
Jouni Minkkinen
Jouni Minkkinen
Vuokraus ja myynti
jouni.minkkinen@kapasity.fi
+358 50 356 6768

Huolto

Jussi Paldanius
Jussi Paldanius
Huolto
jussi.paldanius@kapasity.fi
040 - 518 0932

Tuotanto

Tero Kölhi
Tero Kölhi
Tuotanto
tero.kolhi@kapasity.fi
040 - 528 7410

Hallinto

Johanna Alanko
Johanna Alanko
Hallinto ja laskutus
johanna.alanko@kapasity.fi
044 - 057 5332‬

Sinustako Kapasitylainen?

Testaa kyselymme avulla, sopisitko juuri sinä meidän porukkaamme.

ota yhteyttä

Ota rohkeasti yhteyttä, niin keskustellaan yhdessä teidän projektistanne.

Yhteydenotto

Viestisi lähti mallikkaasti matkaan! Vastaamme siihen mahdollisimman pian.
Jokin meni pieleen. Tarkista vielä kentät ja kokeile uudestan.

Tarjouspyyntö

Viestisi lähti mallikkaasti matkaan! Vastaamme siihen mahdollisimman pian.
Jokin meni pieleen. Tarkista vielä kentät ja kokeile uudestan.

Huoltotilaus

Viestisi lähti mallikkaasti matkaan! Vastaamme siihen mahdollisimman pian.
Jokin meni pieleen. Tarkista vielä kentät ja kokeile uudestan.

Tarviketilaus

Viestisi lähti mallikkaasti matkaan! Vastaamme siihen mahdollisimman pian.
Jokin meni pieleen. Tarkista vielä kentät ja kokeile uudestan.
Iiro Kankaansyrjä Kapasity Oy

Iiro Kankaansyrjä

2. sukupolven yrittäjä